Masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filters

O nas

Zrób sobie notes - to nowa marka personalizowanych produktów papierniczych projektowanych, drukowanych i personalizowanych w opolskiej drukarni dziełowej Opolgraf. Zrób sobie notes jest sklepem internetowym z notesami i planerami dostępnych w różnych wariantach: oprawa twarda, z gąbką, spirala, drewaniania, tektura, gdzie użytkownik poprzez działanie w intuicyjnym konfiguratorze może stworzyć własny projekt okładki.

Opolgraf SA, to najlepsza drukarnia dziełowa w Polsce, mogąca pochwalić się 64 letnim doświadczeniem oraz licznymi nagrodami.  Drukarnia specjalizuje się w wydrukach książek w oprawie broszurowej, twardej, ze spiralą, czasopism czy akcydensów. Firma wielokrotnie jest wyróżniana i doceniana przez wydawców za komunikatywność, jakość czy terminowość. Zgrany zespół ponad stu pięćdziesięciu pracowników świadczy o tym, że Opolgraf to nie tylko wyspecjalizowane maszyny i bogaty park maszyn, ale również wykwalifikowana kadra.

 

 

Zrób sobie notes komunikuje się ze swoimi klientami za pomoca portalu Facebook i Instagram, na których organizuje liczne konkursy. Poniżej umieszczony został regulamin konkursu z dnia 8.01.2019 ogłosoznym na portalu Facebook oraz Instagram.

Regulamin konkursu na Faceboku i Instagramie

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Zrób sobie notes- marka notesów i planerów personalizowanych drukarni Opolgraf

2. W Konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które do dnia 13.12 godz. 23:59 napiszą pod postem konkursowym odpowiedź na kreatywne pytanie konkursowe.

3. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy napisać w komentarzu pod postem konkursowym Wyłonienie Laureatów odbędzie poprzez wybranie najciekawszej odpowiedzi. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone pod postem konkursowym. Laureat jest zobowiązany do zgłoszenia danych adresowych w wiadomości prywatnej bądź na adres mailowy: kontakt@zrobsobienotes.pl


Zasady konkursu na Facebooku i Instagramie:
„Styczeń to czas wielu postanowień, stawiania nowych celów i wyzwań. Jednocześnie jest to miesiąc jeszcze większej ilości rozczarowań i słomianego zapału. Kiedy biały puch przykrywa drzewa za oknem Twojego biura - myślisz - a może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?Przekonaj nas, że warto zostać za biurkiem! Napisz nam czy warto tworzyć nowe notesy i planery, uruchamiać zlecenia, drukować, oprawiać i złocić! Bądź coachem ZROBsobieNOTES i przekonaj nas, że warto!Czekamy na Wasze motywacyjne wpisy! Najciekawsze i najbardziej kreatywne nagrodzimy!"
Konkurs trwa od wtorku 8.01.2019 godz. 9:30 do poniedziałku 14.01.2019

Nagrody w konkursie na Facebooku:

1 miejsce - Personalizowany Planer
2 miejsce - Personalizowany Notes

Nagrody w konkursie na Instagramie:

1 miejsce - Personalizowany Planer
2 miejsce - Personalizowany Notes
Konkurs będzie przeprowadzony zarówno na profilu Facebook oraz Instagram.

4. Zgłaszając się do konkursu Uczestnik wyraża swoją zgodę na publicznie ogłoszenie wyników.

5. Wzięcie udziału jest automatycznym wyrażeniem zgody na umieszczenie

danych osobowych takich jak imię i nazwisko przez Organizatora konkursu.

6. Wygranej nie można zamieniać na równowartość pieniężną, ani przenosić jej na osoby trzecie. Laureat odpowiada za dostarczenie prawidłowych danych do wysyłki i odebranie nagrody od kuriera czy z placówki pocztowej. W przypadku braku danych czy braku odbioru Nagrody, Organizator nie jest zobowiązany do ponownego wysłania Nagrody.

7. Laureaci zobowiązani są do podania swoich danych adresowych w terminie 7 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora. Wysyłka nagrody możliwa

jest jedynie na terytorium Polski, przy czym koszty wysyłki ponosi Organizator.

8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być współpracownicy Organizatora, osoby biorące udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu oraz osoby najbliższe wszystkich wyżej wymienionych osób.

9. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie,

przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez Zrób sobie notes

w celach wyłącznie związanych z organizacją Konkursu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997r).

10. Poprzez przystąpienie do Konkursu uczestnicy akceptują zasady

zawarte w niniejszym Regulaminie Konkursu